Објавено на јануари 30th, 2018 | од admin

Повик за нови членови во мрежата на Младински Банки-Македонија

ЦЕФЕ Македонија, како партнери во проектот Мрежа на Младински Банки на Македонија, со задоволство го објавува овој повик за истомисленици и визионери кои сакаат да придонесат за социјалното претприемништво во Македонија.

За повеќе информации, погледнете го промотивното видео

Share on Facebook0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0Share on Google+0Email this to someone


За авторотНапишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Back to Top ↑